Komplexní webové služby Vám přináší Dekor Kreativ s.r.o.

Výhodné nabídky nemusí být ty nejdražší, ale právě naopak. Vytvoření webu včetně domény, hosting, publikační systém, ale i plnohodnotný elektronický obchod, to vše v sobě ukrývá CmsWeb nebo-li redakční a publikační systém se spoustou funkcí a vlastností jako např. vytváření a úprava článků a novinek, správa fotogalerií a mnoho dalších funkcí a rozšíření jako např. kompletní elektronický obchod. E-shop pomocí něhož můžete pohodlně a jednoduše prodávat své zboží na internetu.


více informací (www.cmsweb.cz) ...


Šablonovací systém SMARTY umožňuje na CmsWeb nasadit jednoduše jakýkoliv grafický návrh webu nebo Vám grafický návrh vytvoříme na míru a na tento systém nasadíme.CmsWeb
Přehledné webové stránky s možností výběru barevného vzhledu z 22 základních barevných schémat. Sami zvládnete úpravu obsahu, změnu textů a nahrání obrázků do Vašeho webu.

 

CmsWeb - eshop
Pohodlný a jednoduchý způsob, jak efektivně nabízet a prodávat své zboží na internetu. Sami zvládnete úpravu obsahu, změnu textů, nahrání obrázků do Vašeho webu, vytvoříte kategorie zboží, výrobce, dodavatele a dostupností zboží, vytvoříte a upravíte výrobky, jejich fotografie, akce, budete mít přehled o zákaznících a objednávkách.

 Podívejte se na naše  reference

×